Motorizované kolečko MAX-TRUCK

Motorizované kolečko MAX-TRUCK


Výrobce: Muck-Truck
Model: MUCK-TRUCK
Zaruka: 6 měsicu
Dostupnost: Na skladě

Cena: 81, 215Kč Bez daně: 67, 120Kč

Dopravaa zdarma

 

Motorizované kolečko MAX-TRUCK

Ideální pomocník v zemědělství, stavebnictví a na zahradě. Snadná přeprava materiálů v těžce přístupných terénech, snadno zdolává schody i prudký kopec. 3 rychlosti vpřed + zpátečka vám zajistí komfortní obsluhu.Kolečko Max-truck je osazeno osvědčeným 4taktním motorem Honda GXV 160 o výkonu 5,5 koní. Díky dvoum středovým kolům se náhon přenáší i na druhou nápravu, takže je to zjednodušený systém náhonu na všechny 4 kola a proto je schopno pracovat v těžkém terénu. Rozměry MUCK-TRUCK vám zajistí i průjezd 80cm dveřmi.

Technické údaje:

Motor:             4taktní benzínový motor Honda GXV 160

Výkon motoru: 5,5HP

Nosnost:         350kg

Hladina hluku: 79dBA

Brzda:             kotoučová

Rozměry:        dxšxv   155x75x95cm

Váha:             99kg

Příslušenství které lze dokoupit :

  • Sněhový pluh
  • Plošina
  • Vyklápěcí rampa
  • Vysavač
 

         Motorové kolečko MAX-TRUCK™ - 60662,- Kč bez DPH

 

Toto kolečko je ideálním pomocníkem v zemědělství, stavebnictví, na zahradě. Snadná přeprava materiálu v těžce přístupných terénech, snadno zdolává schody i prudký kopec. Je vybaveno 3 rychlostmi vpřed a jednou rychlostí vzad. Kolečko Max-truck je osazeno osvědčeným 4taktním motorem Honda GXV 160 o výkonu 5,5 koní. Díky dvoum středovým kolům se náhon přenáší i na druhou nápravu, takže je to zjednodušený systém náhonu na všechny 4 kola a proto je schopno pracovat v těžkém terénu.

 Obsah korby je 230 litrů, nosnost 350kg.

 

Technická specifikace a popis produktu je převzat od výrobce nebo od dovozce do ČR. Za případné chyby neneseme odpovědnost.

Pro bližší informace čí nezávaznou poptávku nas neváhejte kontaktovat na tel. 607 607 077 nebo napsat na info@serviscentrum.cz

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze

Tagy: Kolečko, MAX-TRUCK, motorové